Od ponad 15 lat zajmujemy się produkcją odzieży męskiej. Dokładając wszelkich starań dbamy i troszczymy się o to, aby nasza odzież sprostała oczekiwaniom i zaspakajała indywidualne potrzeby naszych Klientów.

Proponowane w naszych kolekcjach modele płaszczy, kurtek, garniturów, marynarek, spodni, koszul i butów podkreślają i wyróżniają styl i gust nabywcy, a w codziennym użytkowaniu zapewniają komfort i satysfakcję z ich używania. Ubrania uzupełniane przez nas akcesoriami i dodatkami podkreślają wybór stylizacji i nadają jej oryginalnego i indywidualnego charakteru.

Wzornictwo naszych produktów oparte jest na dominujących liniach w modzie męskiej: ślubnej, biznesowej i casual – nieformalnej miejskiej elegancji.

Współpracujemy z najlepszymi w Polsce dostawcami tkanin, dodatków krawieckich i odzieżowych, usług zapewniającymi utrzymanie i zachowanie aktualnych trendów w modzie męskiej, krawieckich tradycji i najwyższej jakości.

Nasza produkcja oparta jest na wieloletnim doświadczeniu fachowców tak na etapie konstrukcji jak i w samym procesie produkcyjnym. 

Zapraszamy do sklepów firmowych FORTHIS.